ביטוח עסק

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים

בעלי עסקים? אפשר להיות רגועים, הביטוח והעסק שלכם בידיים טובות

ניהול עסק כרוך באחריות רבה שבצידה סיכונים גדולים. בשל מורכבות ניהול העסק, מגוון הכיסויים הכלולים במסגרת פוליסת ביטוח עסק רחב, ומשתנה מלקוח אחד למשנהו, שני הכיסויים המרכזיים הם ביטוח המבנה בו יושב העסק וביטוח של תכולת העסק.

אנו מאפשרים לך, בעל עסק, לבנות פוליסה מותאמת לצרכיך ולאופי העסק שלך לפי מגוון הפעילויות של העסק, למשאבים, לצרכים, לציוד ולסכנות אליהן הוא נחשף או עלול להיחשף. החל מאובדן ציוד ומידע עקב שריפה או פריצה, פריצות סייבר, פרצות בתחום האלקטרוני ותביעות אפשריות מצד ג' ואף תביעות עובדים. שימו לב שאם אתם עובדים בתחום הנדל"ן – אין קשר בין ביטוח עסק לבין ביטוח קבלנים ופרוייקטים.

 

ביטוח מבנה:

ביטוח מבנה מעניקה כיסוי על תקלות שיכולות לגרור נזק כלכלי ואובדן הכנסות,  למשל כיסוי מפני נזקי שריפה, פגעי מזג אוויר, רעידת אדמה ועוד. גם אם בעל העסק אינו בעל הנכס חשוב שהשוכר יבטח את הנכס בו הוא פועל מאחר והוא מחוייב להחזירו באופן תקין בסיום התקופה.

ביטוח תכולה:

ביטוח תכולה כולל כל מה שאינו מקרקעין, ומקנה הגנה מפני נזקים לציוד, ריהוט, מלאי וכו'. הכיסויים תלויים לפי סוג העסק ואופי עבודתו ,למשל, ביטוח עסק המציג או מוכר מוצרים ובעל אחריות עליהם שונה, לעומת יצרן שעובד עם מכונות וחומרי גלם, גם תכולה זמנית או קבועה מחוץ לתחום של המבוטח למשל תיקונים וחידושים מומלץ לבטח.

ביטוח חבויות:

כולל ביטוח צד ג' , ביטוח חבות מעבידים שמגן מפני תביעות של עובדים, אחריות מקצועית ואחריות על מוצרים.

הערת אגב – אנו ממליצים תמיד גם לעשות ביטוח בריאות!

 
ביטוח טאץ’ כאן עבורכם
אם חלילה קורה משהו נדאג לכם מרגע הפניה ועד לרגע שהטיפול נסגר. נציגי השירות שלנו מעניקים שירות מול חברות הביטוח, במטרה למקסם את הזכאות שלכם. עם ביטוח טאץ' אתם יודעים שיש על מי לסמוך. לאורך כל הדרך אנחנו כן בשבילכם, במרחק קליק אחד בלבד.
לקבלת הצעה

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית מיועד למקצועות צווארון לבן: עו"ד, מתווכים, רואי חשבון, מהנדסים, רופאים ועוד. הביטוח מקנה כיסוי בגין הוצאות משפטיות, ומאפשר לעבוד ללא חשש מתביעות שונות, שיכולות לגרור פגיעה במוניטין המקצועי וביכולת לעסוק במקצוע.

הביטוח כולל:

ביטוח צד ג'  – הביטוח מעניק כיסויים במקרה של תביעות צד ג'
ביטוח חבות מוצר מותאם לכל עסק ולכל מי שמעניק שירות ומוכר מוצרים.  הוא מגן בגין נזק שעלול להגרם מהמוצר שמכרתם: מוצרי פלסטיק, מזון, קרמים ועוד.
הביטוח מעניק כיסויים במקרה של תביעות נזיקין צד ג' כתוצאה מטעות שנעשתה בתום לב, רשלנות מחדל ועוד.

 

ביטוח עבודות קבלניות פרטיות – שפץ ובנה ביתך

בונים בית או משפצים? משלב היסודות ועד שלב מסירת המפתח. ביטח עבודות קבלניות מטרתו לכסות ולבטח את התחום של: העסקתם עובדים, רכישת ציוד בנייה ועוד. כל פרויקט יכול לחשוף אתכם (הקבלן/ מזמין העבודה ) לתביעות של צד ג' ולכן מומלץ לוודא שאכן קיים ביטוח זה.

הפוליסיה מכסה בגין:

  • רכוש, ציוד.
  • צד ג'
  • חבות מעבידים

ביטוח עבודות קבלניות משמעותו:

  • ביטוח שווי וערך פרויקט
  • ביטוח צד ג' (עד סכום מסוים)
  • ביטוח חבות מעבידים. ביטוח עבור כל מי שנמצא/עובד בבית במהלך השיפוץ/הבנייה
 
תנאי פוליסות וכתבי שירות - ביטוח לעסקים

ביטוחים נוספים

ביטוח רכב
ביטוח רכב
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח דירה
ביטוח דירה
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו"ל
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח אופניים וקורקינטים
ביטוח אופניים וקורקינטים
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח First Opinion
ביטוח First Opinion
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח קבלנים ופרויקטים
ביטוח קבלנים ופרויקטים
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח טאץ’ כאן עבורכם
אם חלילה קורה משהו נדאג לכם מרגע הפניה ועד לרגע שהטיפול נסגר. נציגי השירות שלנו מעניקים שירות מול חברות הביטוח, במטרה למקסם את הזכאות שלכם. עם ביטוח טאץ' אתם יודעים שיש על מי לסמוך. לאורך כל הדרך אנחנו כן בשבילכם, במרחק קליק אחד בלבד.
לקבלת הצעה

כתבות שיכולות לעניין אותך

במרחב וירטואלי עתיר בסיכונים שמשליך הלכה למעשה כמעט על כל רובד בחיינו, קיימת חשיבות עליונה להגנה מקיפה שתאפשר להיערך לכל תרחיש. ביטוח סייבר לעסקים עתיד לשמש עבורכם כאמצעי מנע כנגד מתקפות אינטרנט ועל הדרך לאפשר לכם לישון בשקט
ביטוח משרד
ישראל ידועה כאומת יזמות ולפי נתונים רשמיים נפתחים בכל שנה אלפי עסקים ועוד אלפי עצמאים מצטרפים לשוק התעסוקה בתחומים רבים ומגוונים. השגשוג מתבטא גם בענף השכרת משרדים ופתיחת עסקים באזורי מסחר שונים. העסקים שונים זה מזה אולם מה שמשותף לכולם הוא שהם חייבים להבטיח את עצמם מפני הפסדים ואובדן הכנסה הנגרמים מנזקים לעסק ולמשרד. חשוב לדעת שלא לוקחים סיכון ולכן ביטוח משרדים עושים מיד כשיודעים שעומדים לשכור משרד חדש או לקנות אותו. כמו שלא נכנסים לרכב בלי ביטוח כך גם לא מתחילים לעבוד במשרד לפני שמבטחים אותו. עם חתימת החוזה יש לפנות לחברת הביטוח כדי לבטח את המשרד מהרגע הראשון.
כל מוצר שלקוח רוכש אמור לשמש אותו להנאתו ולסייע לו מבלי לגרום לנזק כלשהו. נשאלת השאלה מה קורה כאשר השימוש במוצר מסוים או פגם שנפל בו גורמים נזק או פוגעים בלקוחותיכם בגלל סיבה כלשהי. כל יצרן חייב להיות מוגן על ידי פוליסת ביטוח חבות מוצר, המוכרת גם בשם ביטוח אחריות מוצר בגין פגמים שונים שעלולים ליפול בכל שלב בייצורו ויגרמו לנזק ללקוח. כיצרנים שרוצים פוליסה שמתאימה לכם, אתם יודעים כי המוצרים המבוטחים מגוונים מאוד ושונים זה מזה, אולם יש להם כמה היבטים זהים. יש לדעת כי לכל פוליסה ליצרן אפשר להוסיף הרחבות ספציפיות שחשובות ליצרן המבוטח ובכפוף לסכומים ולאפשרויות שמוצעות על ידי המבטח. המבוטחים יכולים להיות יצרני המוצר, ספקי המוצר, המשווקים שלו, יצואנים ויבואנים שחשופים בוודאי לתלאות הדרך עד שהמוצר מגיע ליעדו, וגם כל מי שעלול להיות חשוף לתביעות משפטיות מלקוח בגין השימוש במוצר. מכיוון שהתמונה המתקבלת כאן היא רחבה מאוד, להלן ההתייחסות הספציפית למאפייני פוליסה זו.
רפואה אלטרנטיבית כבר מזמן נחשבת למקובלת גם אצל אנשי המקצוע הקונבנציונליים, כך שהנעזרים בטיפולי רפואה משלימה באים למטפלים האלטרנטיביים בידיעה ברורה שמדובר בטיפול רפואי לכל דבר. מבחינתם ומבחינת המדינה והחוק, למרות השוני בגישות הרי שעדיין הם נחשבים למטופלים והמטפלים חייבים בהכשרה מקצועית והסמכה לטיפול. ההבדלים בין סוגי הטיפול ובין מסלולי ההכשרה מתבטאים גם בפוליסות ביטוח אחריות מקצועית שהם מחויבים בו. להלן מידע מועיל לכל מי שרוצה לדעת יותר על ביטוח אחריות מקצועית למטפלים אלטרנטיביים כמוהו.